Написати нам
у гонитві за лідерством
Нести лідерський прапор — завдання не з легких. На лідерів рівняються, їх цитують, їхні кейси розбирають у професійних спільнотах, а прикладами їхнього розвитку захоплюються підприємці-початківці. Вони інноваційні, зухвалі та завжди ризикують. І саме лідеру не вибачають помилок, ставлять високу планку в очікуваннях від сервісу, продукту, бізнесу та digital-інструментарію.

Завдання, які ми вирішуємо з клієнтами на цьому етапі розвитку, знаходяться на перетині стратегії, експертизи використання всього маркетинг-міксу, аналітики даних та автоматизації завдань. І ми розуміємо весь рівень відповідальності роботи з лідерами ринку. У партнерстві з ними ми також навчаємось.===

З нами виросли та продовжують роботу найкращі ecommerce-майданчики України, Казахстану, Центральної та Східної Європи. Кейси їхнього успіху цитують глянцеві журнали. На наших клієнтів рівняються, а капіталізація деяких із них вимірюється мільярдами доларів.

Наша команда має унікальні знання з розвитку онлайн-бізнесу, і ми з радістю розробимо ще одну стратегію лідерства, яка допоможе вам реалізувати професійні амбіції, створити робочі місця, увійти до історії розвитку України, Європи та світу.
НАШІ КЕЙСИ
+
180
завантажень
К
+
39
активацій
K
+
180
К
завантажень
+
39
K
активацій

Просування застосунку

Дивитися кейс

МАЄТЕ ЗАВДАННЯ?

Давайте обговоримо його.
НАПИСАТИ НАМ

Обговоримо ваш проєкт?

Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз

ДОЛУЧАЙСЯ ДО
КОМАНДИ PROMODO ❤️

Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз