НАПИСАТИ НАМ
Кар'єра

Виділяйся,
долучайся!

VACANCIES

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Нічого не знайдено
Немає вакансій за вашим запитом

не знайшли бажану вакансію? Напишіть про свою улюблену справу та професійні цілі на адресу

[email protected]

ЧОму PROMODO

Сотні талантів привносять до нашої роботи безліч унікальних поглядів та рішень.

Ми віримо в силу відмінностей та інновацій, несхожості та бунтарства. Ми ті, кому не байдуже. Тільки так ми можемо створювати живі бренди, результати прориву, які по-справжньому оцінять клієнти Promodo та їх клієнти.

Навіть попри всі тренди розвитку штучного інтелекту, заміни живого спілкування цифровими інструментами, ми твердо впевнені, що результат роблять люди: справжні, щирі, емоційні та, безперечно, талановиті.

Для нас "соціальна відповідальність бізнесу" та "активна громадська діяльність" — не порожні слова. Тут різноманітність та інклюзивність — це не просто ідея, а необхідність. Всі наші сили спрямовані у бік створення унікальної культури, в якій ви зможете залишатися собою, та зберегти свій унікальний голос, який зміцнює нашу команду.

Інвестуємо у ваш постійний розвиток

Ми гарантуємо, що у команді однодумців Promodo ви зможете побудувати свою кар'єру, постійно підвищуючи рівень професійних знань без обмежень у творчості.

Люди — головна цінність нашої компанії, адже не дарма головний наш символ — жирафа. Вона "велика", їй "видніше". Співпраця є основою того, як ми взаємодіємо, а наші офіси в Києві, Харкові та Львові — це творчі простори, обладнані всім необхідним для комфортної роботи, зокрема генераторами. При цьому ми надаємо можливість працювати віддалено.

Поліпшуйте з нами свої навички та знання у Promodo Academy, грайте з нами у футбол та підійматися на вершини гір. Для нас не існує гендерної різниці, вікових обмежень, релігійних уподобань. Всі наші колеги — люди світу, такі ж різні та унікальні за своєю суттю, як і завдання, які ми вирішуємо разом із нашими клієнтами.

Круті проєкти

Нашій команді довіряють свій маркетинг країни, міста, лідери центральної та східної Європи, великі бізнеси із США.

До портфоліо наших клієнтів відносяться Міністерство туризму Грузії, президентський фонд України U24, Сейшельські острови, автомобільний виробник BMW, сотні ритейл гравців Rozetka, MakeUp, Monobank, Kaspibank, OLX.

Це ті бренди, які змінюють світ та біжать на повній потужності. Робота з ними, інтеграція в їх завдання та виклики – найкраще рішення для вашого професійного зростання.

Обговоримо ваш проєкт?
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз
ДОЛУЧАЙСЯ ДО
КОМАНДИ PROMODO ❤️
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз