НАПИСАТИ НАМ
02
.
03
.
2023

Снек-контент, ситуативи та автентичність: SMM-тренди для бізнесу у 2023 році

Content Marketing
SMM
ЗМІСТ

Кілька місяців тому ми по поличках розібрали все, що стосується digital-трендів 2023. І вирішили, що буде цікаво та корисно перейти від загального до конкретного — зануритися у світ соціальних мереж та поговорити про тренди, які будуть актуальні у 2023 році у світі та в Україні.

Отже, інсайди, тенденції, тренди та прогнози від нашого відділу Brand&Content. Пристебніть ремені та поїхали. 

Наслідки епохи соціальних мереж

Поява соціальних мереж призвела до фундаментальних змін у тому, як ми спілкуємося та взаємодіємо зі світом: в особистому житті та професійному. 

Перенесемося трохи назад у часі. 2 800 000 рік до нашої ери: перші люди з'явилися на Землі. Крім рутинних завдань, таких як полювання і збиральництво, їм довелося вчитися якимось чином висловлювати свої думки та спілкуватися одне з одним, попри повну відсутність мемів, емодзі, месенджерів та інших досягнень цивілізації.

Винахід телеграфу, перше у світі «селфі» від хіміка-аматора й ентузіаста фотографії Роберта Корнеліуса, поява телефону, радіо, створення «суперкомп'ютерів», яких вчені посилено намагалися навчити спілкуватися між собою... Усі ці та наступні винаходи мали єдину мету — налагодити комунікації та спілкування між групами людей, об'єднаними спільними інтересами. Саме соціальні мережі запровадили новий тип комунікації — груповий. І саме групове спілкування та співпраця — один із найважливіших наслідків епохи соціальних мереж.

Отже, завдяки постійному розвитку таких платформ, як Facebook, Twitter та Instagram, соціальні медіа стали одним із найпотужніших інструментів, доступних для бізнесу, аби безпосередньо комунікувати — зв'язуватися з потенційними клієнтами та споживачами, і при цьому генерувати продажі.

(Які) Соціальні мережі потрібні бізнесу у 2023 році

Поки що не звертайте увагу на заголовок. Про те, які саме соцмережі потрібні українському бізнесу у 2023 році, ми поговоримо трохи пізніше. Спершу відповімо на запитання: чи кожному бізнесу потрібні соцмережі?

Запитаємо про це Ханну — вигадану (чи ні) смм-фахівчиню у Promodo. 

Ханна знає, що сьогодні соціальні мережі потрібні бізнесу. Однак вона також розуміє, що не для кожного бізнесу вони можуть стати ефективним інструментом. Ханна починає своє дослідження з вивчення статистики. Про що говорить статистика? 

Це означає, що 59,3% населення світу регулярно користуються соціальними мережами. Але однієї статистики недостатньо, аби визначити, чи потрібні бізнесу соціальні мережі. Ханна починає вивчати характер різних компаній, їхню цільову аудиторію та цілі.

Наприклад, компанія, що продає товари літнім людям, може не потребувати соціальних мереж так само як компанія, що продає товари підліткам. Бізнес із дуже нішевим ринком також може не потребувати соціальних мереж настільки, наскільки бізнес із ширшою аудиторією. І навпаки.

Ханна також розуміє, що цілі бізнесу мають вирішальне значення для визначення того, чи потрібні йому соціальні мережі. Якщо компанія хоче підвищити впізнаваність бренду, створити спільноту або залучити трафік на свій сайт, соціальні медіа стануть чудовим інструментом для досягнення цих цілей.

Наразі соцмережі є повсюдною складовою більшості бізнесів. І ось декілька уніфікованих причин, чому вони потрібні бізнесу у 2023 році:

Хоча соціальні мережі можуть бути потужним інструментом для бізнесу, вони не є універсальним рішенням. Кожен бренд повинен оцінити свої унікальні обставини, аби мати змогу інвестувати свій час і ресурси найефективнішим шляхом. 

Facebook наразі налічує понад 2,9 мільярда активних користувачів щомісяця. 

Щодо унікальних обставин — ми дісталися до питання про те, а які ж саме соціальні мережі потрібні бізнесу? Подивимося, як змінилася популярність соцмереж у контексті України.

Диверсифікація платформ

У січні 2023 року в Україні налічувалося 26,70 млн користувачів соціальних мереж, що становить 74,0% від загальної чисельності населення. Але з початком повномасштабного вторгнення пріоритет використання соціальних мереж дещо змінився.  

Зростання популярності Telegram 

Після 24 лютого у користувачів була потреба в темпоральній стрічці з чіткою хронологією, аби розуміти, що відбувається і як змінюється ситуація в країні. Саме тому зріс попит на Telegram 一 це була єдина платформа, де новини поширювалися кожні 2-3 хвилини. Жодна інша соціальна мережа не мала (й не має) подібної хронологічної шкали. 

З кінця січня до кінця лютого 2022 застосунок завантажили 506 тис. разів. З кінця лютого до 20-х чисел березня — майже мільйон разів, що на 88% більше, ніж за попередній період.

Збільшення активності у Twitter

Люди у світі витрачають понад 5 годин на місяць на перегляд стрічки у Twitter. Головна причина — це бажання бути в курсі новин і поточних подій. 87% користувачів Twitter також використовують Instagram. Дорослі проводять y Twitter в середньому 31 хвилину на день. Очікується, що у 2024 році кількість користувачів Twitter у всьому світі скоротиться на 5,1%.

В Україні Twitter, так само як і Telegram, здобув популярності, якої не мав до 24 лютого. Головними причинами стали: цензура майданчиків Meta щодо теми російського вторгнення в Україну та постійна відсутність світла після атак на критичну інфраструктуру країни. 

Коли вимикається світло, а мобільний зв’язок ледве-ледве EDGE, Instagram, TikTok, Facebook — стають непотрібними. Ось тоді настає «зірковий час» Twitter, де є лише текст — це зручно та швидко у поточних реаліях.

Олександр Зубарєв

Head of SMM у Promodo
Коли почалася масова українізація Twitter 

Безсумнівно, відключення електроенергії вже вплинули на патерни споживання контенту, насамперед у соціальних мережах.

Анна Янборисова

Контент-продюсерка у Promodo

Ось три основні моменти, на які слід звернути увагу українським брендам при створенні контенту. 

Автоматизуйте комунікацію

Для швидкої та термінової комунікації використовуйте канали, які вимагають мінімальної якості мобільного інтернету: Twitter, розсилки в месенджерах і смс. 

Тексти + статичні зображення

У продовженні першого пункту — картинка, відео або анімація можуть не завантажитися, але текст завантажиться точно. Тому люди стали читати їх уважніше — текстовий контент знову популярний.  

Наприклад, Rozetka, отримували повідомлення із проханням якомога частіше постити статичні банери, а не гіфки, бо користувачам цікаво подивитись допис, але для завантаження бракує зв'язку через вимкнення світла.

Анна Янборисова

Контент-продюсерка у Promodo

Стосовно приросту української аудиторії у Twitter — це відчутно позначилося на активності всередині платформи, ніж на прирості підписників окремих бізнес-акаунтів. Якщо порівнювати переваги цього майданчика та його органічне охоплення з Facebook: в останнього до 5% від аудиторії в той час, як у Твіттері це 100% органіки.

Далі наведемо приклад нашого кейса, де ця сама органіка проявила себе на всі 100%.

Як акаунт на 19 тисяч підписників отримав мільйонне охоплення

Аудиторія Twitter налічує близько 510 000 українських користувачів. Лише одним твітом команді Brand&Content вдалося охопити не лише всю українську аудиторію Twitter, але й отримати висвітлення в основних ЗМІ та урядових акаунтах у соціальних мережах.

Твіти Rozetka охопили 150 000 людей в органічному охопленні Twitter і потрапили до заголовків багатьох ЗМІ. Зазвичай така популярність коштує дуже дорого.

Що зробили: ситуативний контент, щоб скористатися першими ознаками конфлікту в Криму. У той час українські новини були насичені занепокоєнням щодо ситуації, і всі вірили, що Крим незабаром повернеться до складу України.

Ми зробили свого роду афірмацію з меседжу «забронювали собі місце під точку видачі» і тегнули інші бренди, чим створили масовий флешмоб. Усі взялися фотошопити собі «слоти» на Ластівчиному гнізді та біля. Це покотилося сніговою кулею по українському бізнесу.

Анна Янборисова

Контент-продюсерка у Promodo

Цей контент підхопили багато ЗМІ та навіть політики, офіційні акаунти «Слуги народу» й Нацполіція.

Результатом став мільйон показів з позитивним і патріотичним контекстом на акаунті, де було лише 19 000 підписників. Клієнт був задоволений, аудиторія в захваті, а завдяки нашим зусиллям флешмоби стали новим трендом для українського бізнесу у Twitter.

Висновок: наша команда Brand&Content успішно використала своєчасну та актуальну подію для створення ситуативного контенту. Успіх кампанії привернув увагу широкої аудиторії та допоміг започаткувати новий тренд для бізнесу — взаємодіяти зі своєю аудиторією у Твіттері за допомогою флешмобів.

З цього кейса можна виокремити кілька тенденцій.

Актуальність ситуативів

Тренди є відображенням сьогоднішньої реальності. На сучасний контекст споживання контенту і розвитку соціальних медіа впливає війна, що триває. Як наслідок, комунікація змінюється і набуває додаткових вимірів.

Наприклад, у 2020 році ситуативний гумор в Україні був менш популярним. Якими були основні ситуативні тренди? Чорна п'ятниця? День святого Валентина?

Стосовно поточного контексту країни — ми єдині, хто його розуміє. Визначення жаху змінилося, як і наше почуття гумору та реакція на ситуативні тренди. Бренди намагаються бути з людьми, прагнуть бути більш відкритими, чесними та вільними у своїй комунікації. SMM не може існувати окремо від людей, тому що він якраз про людей, про натовп і про те, що має сподобатися всім цим людям. Як дізнатися, спрацює щось чи ні? Слухати натовп. У певному сенсі, зараз легше генерувати контент, тому що наші цінності є більш спільними.

Олександр Зубарєв

Head of SMM у Promodo

Дружба брендів у соцмережах

Війна об'єднала не лише людей, а й бренди. Зараз зізнаватися в любові «Укрзалізниці» або «Новій пошті» — це не робити комусь рекламу, а проявляти лояльність до колег і партнерів. Бренди стають сміливішими, тому комунікації із жартами стає більше — переможе той, хто швидший, смішніший і чесніший. 

Дехто пішов ще далі та вивів любов до українських брендів в офлайн комунікацію

Приклад креативу від компанії Дарниця

За словами Олександра Зубарєва, керівника відділу SMM у Promodo, бренди, які зараз стикаються з проблемами планування на перспективу, мають зосередитися на платформах, що дозволяють миттєво продавати та приносити прибуток. Тому компаніям слід (якщо вони ще ні) звернути увагу на Facebook та Instagram, а також інвестувати в платне просування у цих соцмережах.

Далі розглянемо тренди форматів контенту, які будуть ефективними для просування.

Снек-контент, live-відео та ШІ

Покладатися лише на тренди — ризиковано. Вони можуть змінюватися та не відповідати усім галузям чи нішам, оскільки мають занадто загальний характер, тому ми радимо використовувати тренди як орієнтир, а не банально копіювати інших.

Розглянемо топові тренди та тенденції форматів контенту на 2023 рік, щоб зрозуміти, що заслуговує на увагу та експерименти, і чи підвищить це ефективність. До таких трендів можна віднести:

 • Снек-контент;
 • Бум в creator-економіці;
 • ШІ та копірайтери;
 • Автентичність.

Що коротше, то краще

Згідно зі звітом Content Benchmarks Report за 2023 рік, понад 50% маркетологів вважають відео найціннішим типом контенту, а 25% стверджують, що live-відео є ефективним для досягнення будь-яких цілей у соцмережах. Також це улюблений формат для ознайомлення з новими продуктами серед зумерів та міленіалів. 57% зумерів та 42% міленіалів надають перевагу ознайомленню з продуктами та їхніми характеристиками за допомогою коротких відео.

Короткі відео мають найвищий ROI, і у 2023 році вони будуть рости найшвидше серед усіх трендів. Отже, домінування short-контенту продовжує залишатися ключовим трендом. 

Hootsuite рекомендує, щоб тривалість відео в Facebook та Instagram не перевищувала хвилину для звичайних відео та від 15 до 60 секунд для роликів.

Хоча оптимізація для органічного пошуку має вирішальне значення, не зупиняйтеся на досягнутому. Спочатку брендам варто органічно протестувати усі відеокреативи, а вже потім просувати найефективніші з протестованих за допомогою платних методів. 

Короткі відео — беззаперечний загальносвітовий та український тренд, і залишатиметься таким і надалі. Але важливо пам'ятати, що снек-контент насамперед роблять для споживача, а не для бренду. Наприклад, користувач навряд чи дивитиметься 60-секундне відео про те, який же класний магазин побутової техніки, а ось TikTok із Владом Шевченком вони та подивляться, і пошарять із радістю.

Анна Янборисова

Контент-продюсерка у Promodo

TikTok продовжує набирати популярність і впливати на все наше сприйняття контенту. Навіть якщо ви не користуєтеся цим застосунком, відео звідти наздоганяє вас у Reels і диктує тенденції на тренди, жарти та формати в усіх соціальних мережах. У 2022 році TikTok став найбільш завантажуваним мобільним застосунком у світі.

Платне просування в TikTok в Україні наразі недоступне. Це означає, що потрібно зосередитися на створенні контенту, який резонує з аудиторією, а не ставити в пріоритет саме бренд. Єдиний шанс на те, що їхні ТікТок'и побачать, — це органічне охоплення та рекомендації на платформі. Анна припускає, що великі компанії, такі як monobank та DniproM, вже усвідомили це і прийняли стратегію використання формату «ми закликаємо тіктокерів робити те, що вони вміють найкраще, але у формі нашого бренду». Такий підхід виявився успішним у взаємодії з аудиторією на платформі.

Анна Янборисова

Контент-продюсерка у Promodo

Бум в creator-економіці 

У світі цифрового маркетингу зростає тенденція до створення короткого відеоконтенту та використання інфлюенсерів для просування брендів. Це призвело до бурхливого розвитку економіки креаторів, де бренди жорстко конкурують за залучення та утримання найкращих творців контенту на всіх платформах соціальних мереж.

Причина такої конкуренції полягає в тому, що бренди хочуть створювати високоякісний контент і бути в курсі останніх тенденцій, але робити це самостійно може бути складно. Співпрацюючи з творцями, вони можуть завоювати довіру та підвищити рівень залученості своєї аудиторії.

Дослідження, проведене компанією Adobe у серпні 2022 року, свідчить, що кількість креаторів може бути набагато вищою — 303 мільйони, і більш ніж половина з них приєдналися до економіки креаторів після 2020 року. Багато креаторів хочуть бути більше, ніж просто інфлюенсерами.

Отже, брендам варто подумати про те, як вони можуть співпрацювати з авторами, щоб покращити свої маркетингові стратегії. 

На щастя, соціальні медіаплатформи полегшують брендам зв'язок з потрібними авторами. Наприклад, YouTube оголосив, що короткі відео можна буде монетизувати, а автори отримуватимуть значну частину доходу. Очікується, що і TikTok змінить свою стратегію монетизації, що відкриє нові можливості для авторів.

Але поки що спонсорство брендів залишатиметься джерелом доходу №1 для більшості креаторів. Ймовірно, ми побачимо відхід від традиційної реклами до більш колаборативного та креативного підходу. Тож зараз вдалий час для маркетологів, аби переоцінити свої стратегії роботи з авторами, переконатися, що вони працюють з потрібними й не перенасичують свою аудиторію спонсорським контентом.

ШІ та копірайтери

У 2023 році ШІ відіграватиме значно більшу роль у створенні контенту, ніж будь-коли. На ринку з'являється безліч нових рішень на основі ШІ: ChatGPT, Copy.ai, DALL-E, Midjourney — нові технології допоможуть контент-маркетологам, копірайтерам і СММникам у рутинних завданнях.

Наприклад, ChatGPT може бути корисним для SEO-фахівців, але наразі немає такого ШІ, що зможе написати пост у блозі так, щоб його не треба було редагувати та перевіряти людині.

Автентичність — це ключ

Оскільки соціальні мережі продовжують домінувати в нашому повсякденні, стає все більш важливим залишатися вірним собі. Споживачі втомилися від перегляду нереалістичних, ретельно відредагованих постів і прагнуть правдивості та прозорості. Вони хочуть отримувати контент, який відображає їхнє життя і досвід, дає їм змогу відчути зв'язок.

Такі платформи як TikTok і BeReal є лідерами в цьому напрямку. Вони демонструють, що люди хочуть бачити нефільтрований контент і справжніх особистостей. Ця тенденція поступово витісняє традиційний, контрольований контент, з Instagram та інших платформ.

Часи, коли контент було відфотошоплено до останнього пікселю — минули. Тенденція до автентичності в соціальних мережах вимагає більше живого і чесного контенту. Люди шукають справжності та відкидають надмірно відредаговані зображення, які спотворюють реальність. Тому бренди, які чинять опір цій тенденції, ризикують залишитися позаду, бо споживачі все більше цінують контент без фільтрів, який відображає їхній власний досвід. Зрушення в бік автентичності не є чимось новим, прикладами чого є календарі Pirelli та моделі Victoria's Secret. Настав час брендам зробити пріоритетом створення контенту, який резонує з прагненням аудиторії до автентичності.

Олександр Зубарєв

Head of SMM у Promodo
Краса — це соціальний конструкт, створений капіталістичною системою, щоб змусити вас бачити недоліки, яких не існує, щоб продавати вам речі, які вам не потрібні.

Навіть такі великі компанії, як Google та Amazon, роблять ставку на недосконалий, непрофесійний контент, оскільки він виглядає більш правдивим. Однак важливо дотримуватися балансу між недосконалим і неякісним контентом. Продукт має бути помітним, а контент — зрозумілим.

Модерація здобуває значення

Якісна підтримка в соціальних мережах — це тренд трендів. Клієнти очікують, що бренди будуть спілкуватися з ними по-людськи, не втрачаючи при цьому індивідуального підходу. 

Так, опитування, проведене Microsoft Global State of Customer Service, показало, що 54% клієнтів віддають перевагу компаніям, які оперативно реагують на запити в соціальних мережах. Люди часто шукають соцмережі бренду не задля розваги чи лайфхаків «як вибрати павербанк», а заради інформації про сервіс або щоб поскаржитися на поганий досвід взаємодії. Тому те, як швидко, ефективно й людяно ви розв'яжете проблему клієнта в коментарях, вплине на лояльність і залученість більше, ніж будь-які гарні та креативні пости.

Належна модерація в соцмережах бренду також має відповідати очікуванням і цінностям клієнтів.

Візуальні тренди

На 2023 дизайнери у середньому наводять близько 15 головних трендів у візуалі. Ми зупинилися на тих, що вважаємо тотожними до сьогодення України й розуміння того, як змінилося споживання цифрового контенту в нас. 

Сторітелінг через фотографії

Стокові зображення майже зникнуть з соцмереж. Точніше сказати, класика стоку. Але з’явиться більше фотоконтенту, який можна поєднувати із дизайном, більше живих фотографій та художньої цінності й історій, як на цих фото, які ми зробили для бренда Krauff.

Візуальний сторітелінг — один із найпотужніших трендів у 2023. Мозок здатний розпізнавати зображення вже через 13 мілісекунд, а це набагато менше часу, ніж нам потрібно для розпізнавання та інтерпретації вербальної комунікації.

Людський мозок використовує 30% для візуальної обробки, порівняно з 8% для дотику і 3% для слуху. 

Переваги візуального сторітелінгу:

 • Такі історії ефективно утримують увагу читачів, а це збільшує час перебування на сторінці та підвищує ймовірності взаємодії з іншим контентом.
 • Добре підходять для поширення в соціальних мережах.
 • Є цінним інструментом для контент-команд, який вони можуть використовувати у своїх стратегіях.

Тож бренди інвестуватимуть більше ресурсів у створення візуально привабливого та захопливого контенту, який на глибшому рівні взаємодіє з цільовою аудиторією.

Виразний мінімалізм і плаский дизайн

Плаский дизайн є постійним трендом, тоді як виразний мінімалізм пропонує чистий і сучасний вигляд без жодних додаткових прикрас. У цих типах візуального оформлення саме типографіка відіграє важливу роль у передачі повідомлення. 

Джерело: Hrvoje Grubisic
Джерела: Bahareh Okhravi, Meghdeep Sarkar, Camila Barbieri, Anna Żołnierowicz

Прикладами цієї тенденції є прості, чисті дизайни технологічних компаній, таких як Apple, або мінімалістичні, насичені типографікою, дизайни модних брендів, таких як COS.

Джерело: Dribble

Нестандартна типографіка

Її виділяють в окремий тренд. Тому ми вирішили також так зробити. Типографіка відіграє вирішальну роль у графічному дизайні. 

Джерело: patkos
Джерело: Mick Bailey

Хоча основна функція тексту — передавати повідомлення, дизайнери зараз досліджують креативні способи додати індивідуальності формам літер, розширюючи межі можливого.

3D-дизайн

3D-дизайн набуває все більшої популярності в різних сферах: мистецтво, мода, відеоігри та вебілюстрації. Поступово виходить на більш доступний рівень, тому ми вже зараз бачимо і побачимо згодом ще більше 3D у візуальній комунікації. 

Джерело: Eslam Mhd

Джерело: Eslam Mhd

Джерело: Eslam Mhd

Так, соціальні мережі залишаються важливим інструментом для зв'язку зі своєю аудиторією. Однак підхід до SMM еволюціонував, і українському бізнесу необхідно адаптуватися.

Ключові моменти статті:

 • Twitter є провідною соціальною мережею для простішої, швидшої, а іноді термінової комунікації.
 • Візуальний сторітелінг стає все більш поширеним і пропонує безмежні можливості для творчості.
 • Бренди стали ближчими до людей і налагоджують взаємодію з іншими брендами в соціальних мережах.
 • Автентичність і життєвість мають вирішальне значення, а використання фільтрів і фотошопу застаріло. Люди хочуть бачити живий і справжній контент.
 • Відеоконтент стає все більш популярним, і важливо, щоб він був не довшим за 60 секунд.
Підпишіться
на розсилку
Дякуємо за підписку!
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз

Що таке снек-контент?

Це короткі, легко засвоювані фрагменти контенту, призначені для того, щоб привернути увагу аудиторії з обмеженою тривалістю часу. Приклади включають короткі відео, GIF-анімацію та інфографіку.


Що таке ситуативний контент?

Ситуативний контент — це контент, який є своєчасним і релевантним поточним подіям або тенденціям. Цей тип контенту може допомогти компаніям збільшити залученість і підвищити впізнаваність бренду, долучаючись до розмов на популярні теми.


Що таке автентичність у SMM?

Це створення контенту, який є справжнім і відображає цінності та індивідуальність бренду. Це може включати в себе використання реальних відгуків клієнтів, обмін залаштунковими моментами бізнесу та уникнення надмірно відшліфованого або скриптового фото- та відео-контенту.


Чому ці тенденції важливі для бізнесу у 2023 році?

Ці тенденції відображають еволюцію вподобань користувачів соціальних мереж. Створюючи контент такого типу, компанії можуть краще налагодити зв'язок зі своєю аудиторією та побудувати міцніші відносини з клієнтами.


Як компанії можуть врахувати ці тенденції у своїх SMM-стратегіях?

В: Компанії можуть врахувати ці тенденції у своїх SMM-стратегіях, зосередившись на створенні візуально привабливого, своєчасного, релевантного та автентичного контенту. Це може вимагати зміни підходу у порівнянні з традиційними маркетинговими стратегіями, але в кінцевому підсумку може призвести до збільшення залученості та лояльності до бренду.

В закладки

У 2023 РОЦІ PROMODO ОФІЦІЙНО СТАЄ МАРКЕТИНГОВОЮ АГЕНЦІЄЮ 360°, НАДАЮЧИ ПОСЛУГИ ЗІ СТРАТЕГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ, УСІХ ВИДІВ PERFORMANCE-МАРКЕТИНГУ, ТБ І МЕДІАРЕКЛАМИ, А ТАКОЖ ДИЗАЙНУ, КРЕАТИВУ ТА ПРОДАКШЕНУ.  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ, ОБГОВОРИМО ВАШІ МАРКЕТИНГ-ПЛАНИ НА НОВИЙ РІК

Захочете отримати юзабіліті-аудит і персональні рекомендації для свого інтернет-магазину — напишіть нам.

Обговоримо ваш проєкт?
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз
ДОЛУЧАЙСЯ ДО
КОМАНДИ PROMODO ❤️
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз