НАПИСАТИ НАМ

ZEN.COM – інноваційний fintech-проєкт, ліцензований Центральним банком Литви, учасник платіжної системи PrivatMoney. Застосунок дає можливість дешево та швидко переказувати кошти в будь-яку країну світу та отримувати перекази з-за кордону, обмінювати валюту за найнижчим курсом та безпечно займатися шопінгом.

кейси

+
21,4
переходів на сайт
%
+
13,5
сесій з органічного пошуку
%

PR для fintech-проєкту: як забезпечити синхронну публікацію релізу у ЗМІ одночасно в країнах ЄС та Україні

Дивитися кейс

Найважливішим фактором в нашій співпраці з Promodo було їхнє розуміння наших потреб та глибока експертиза в сфері фінтеху. Вони продемонстрували професіоналізм у кожному кроці та звертали увагу на найменші деталі, що дозволило нам досягти бажаних результатів.

Наша співпраця з Promodo значно покращила нашу онлайн-присутність та вплинула на збільшення трафіку на нашому веб-сайті. Це також призвело до зростання зацікавленості нових клієнтів нашим сервісом, що стало важливим показником ефективності нашої спільної роботи.

Їхні стратегії та підходи допомогли нам отримати цінні уроки та зробити обґрунтовані рішення щодо подальшого розвитку бізнесу.

Загалом, робота з командою Promodo була дуже позитивним досвідом для нашої компанії, і ми раді продовжувати співпрацю з вами в майбутньому.

Ольга Акопян
Ольга Акопян
Керівник з розвитку бізнесу в Україні компанії ZEN.COM

Наші клієнти

Обговоримо ваш проєкт?
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз
ДОЛУЧАЙСЯ ДО
КОМАНДИ PROMODO ❤️
Надіслати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Наш менеджер зв‘яжеться з вами найближчим часом.
Назад
Упс! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз