Навіщо це все

Розробка стратегії — складний і багатогранний процес, який передбачає вивчення можливих напрямів розвитку бізнесу, вибір ринків, методів конкуренції, залучення ресурсів, способів просування товарів. У сучасному бізнесі створення стратегії — обов’язкова умова для успішної діяльності підприємства. Більш того, створення стратегії — більше не етап управління, це безперервний процес.

Наша філософія

Часто слово "стратегія" використовують як модний бізнес-елемент, щось, чим можна похвалитися в діловому суспільстві. Для нас же стратегія — дієвий інструмент, який відповідає на три ключові питання:

• Що ми робимо?
• Навіщо ми це робимо?
• Як ми досягаємо нашої мети?

21 століття дарує нам безліч невизначеностей, як у бізнесі, так і у зовнішньому середовищі. Основне завдання стратегічного планування — розкласти невизначеність на цілі та завдання, формалізувати стратегію та сфокусувати команду на досягнення поставлених показників у мінімальні терміни з максимальною ефективністю.

Наш Досвід  

Працюючи з 2004 року в digital-маркетингу, ми зустрічали безліч прикладів успішних і не цілком бізнес-моделей, стратегій лідерства та хибних бізнес-рішень. За цей час ми отримали колосальний досвід та експертизу в аналітиці даних, інструментах просування бренду online, провели сотні тисяч годин консультацій.

З нами виросли та продовжують роботу лідери ринку. Кейси їхнього успіху цитують глянцеві журнали. На наших клієнтів рівняються, а капіталізація деяких із них вимірюється мільярдами доларів. Наша команда має унікальні знання з розвитку online-бізнесу, і ми з радістю разом з вами розробимо ще одну стратегію лідерства, яка допоможе вам реалізувати професійні амбіції, створити робочі місця, увійти в історію розвитку України, Європи та світу.

Як це працює

01

Digital-стратегія та консалтинг (Digital Strategy & Consulting)

Розробляємо довгостроковий план маркетингових активностей у digital-середовищі, заснований на поточній зовнішній ринковій ситуації та активності конкурентів.

Формування digital-стратегії може включати:
• Формулювання мети, термінів, та показників розвитку бізнесу в online.
• Аудит та аналітика поточних рекламних інструментів та KPI.
• Аудит та аналітика основних маркетинг-показників.
• Аналіз структури команди та основних процесів, що працюють на досягнення поставлених завдань.
• Аудит та аналіз фінансових показників, ключових метрик бізнесу.
• Розробку Performance та медіастратегії бізнесу з основними етапами робіт.
02

Маркетингова Стратегія (Marketing Strategy)

Розробка маркетингової стратегії розвитку компанії. Формування візії та місії акціонерами компанії, цілей бізнесу у перспективі на 3-5 років. Занурення у бізнес-середовище, вивчення поточних бізнес-показників, вивчення портрета споживача. Аналітика отриманих даних та подальша розробка позиціювання компанії, функціональної та креативної платформи, медіастратегія 360.
03

Аналіз споживача (Customer analysis)

Проведення глибинних інтерв'ю, виявлення інсайтів, прихованих мотивів та мотивації серед потенційних клієнтів купувати той чи інший продукт.

Дані інтерв'ю дозволяють здобути інформацію, яку не можна отримати, ставлячи прямі запитання респондентам: що є драйвером покупки, болем та бар'єром. Ці дані використовуються для розробки позиціювання бренду, яке якісно відбудовує продукт у свідомості клієнтів. 

Щоб провести клієнтську аналітику, обов'язковим етапом ми проводимо кількісне дослідження для збору інформації про споживачів. Дані цих досліджень дають нам відповіді на життєво важливі питання для подальшого розвитку бізнесу: 
•‎ Обсяг ринкових сегментів та їх основні характеристики;
•‎ Дані про портрет споживача, опис рольових моделей;
•‎ Перелік конкурентів у свідомості споживачів та розуміння, з ким ми конкуруємо за частку та ринок;
•‎ Показники рівня задоволеності нашими рішеннями серед ЦА та точки росту.
04

Аналітика ринку/сегменту бізнесу (Market analysis)

Збір, аналіз та інтерпретація інформації про бренд, ринок або нішу на базі кабінетних досліджень, даних з міжнародних панелей, а також власних первинних досліджень.
05

Стратегія бренду

Щоб ваш бренд мав свою унікальність, і користувачі віддавали перевагу саме йому при виборі серед конкурентів, ми проводимо комплексний аналіз ринку, визначаємо ключові сегменти аудиторії, для якої відтворюємо CJM, створюємо позиціювання бренду — з перевагами для споживача. А також  разом з командою Brand&Content розробляємо неймінг, логотип, брендбук та комунікаційну стратегію, якщо на це є запит.